Blog o super dietach

Przegląd poczty

Skoro ostatni wpis w sierpniu to zakładam, że znowu zawaliłaś. Heh. Po prostu musisz zrozumieć, że odchudzanie sie jest na zawsze. Nigdy wiecej 2 czekolad naraz. NIGDY. Wiecznie juz trzeba sie pilnowac. Nie miesiac a pozniej powrot do nawykow. Nie dwa, nie pol roku.
Wygrywajacy nigdy sie nie poddaje.
Nie jestes wygrywajacym. ;] Jestes gruba.

 

jedna sprawa... dlaczego ludziom (zwlaszcza odchudzajacym sie kobietom) wydaje sie ze jak kilka razy wsiada na rower to od razu nabiora takiej masy miesniowej ze hoho?? nie kumam... wiesz jak wygladaja kolarze?? sa szczuli, a miesnie maja wyrzezbione a nie przerosniete... to samo tyczy sie biegania... moja wspolokatorka po 3 tygodniach porannego biegania ze mna po parku stwierdzila ze przestaje bo jej sie uda rozrazstają... no ja was prosze... to sa cwiczenia aerobowe a nie silowe! ;) pozdrawiam i zycze sukcesow

 

Hej! Postanowiłam (już po raz setny) zacząć się odchudzać. Tym razem z blogiem i Ispagulem. Szukam ludzi, którzy mnie wesprą. Biorąc pod uwagę, że mamy ten sam cel, mam nadzieję, że mogę liczyć czasem na Ciebie. Ja oczywiście trzymam kciuki za twoje marzenie. Powodzenia!